Cinemon • The Bullseyes

KATEGORIA: Koncert

Data 6 czerwca
Miejsce Scena nad Rusałką
Informacja
Cinemon•
Analogowe power trio z Krakowa. Muzycznie znajdują się gdzieś pomiędzy rockową klasyką, sceną Seattle i współczesną alternatywą nie stroniącą od eksperymentów spoza gatunków. Po prostu - ma być piosenkowo, hałaśliwie i prawdziwie. Nie patrząc na "oficjalne zasady branży" wydeptują własne ścieżki na całym świecie - zagrali dotychczas w 13 krajach (Kanada, Niemcy, Ukraina, Macedonia, Austria...). Za nimi 8 wydawnictw, w tym na ich ulubionych, analogowych winylach. Współpracowali przy nich m.in. z Mikołajem Trzaską, Misią Furtak, Markiem Rainsem (Rival Sons), Denisem Blackhamem (Eric Clapton, Black Sabbath), Markiem Szwarcem (Pink Freud, Lao Che, Natalia Przybysz). Ich muzyka regularnie gra w alternatywnych rozgłośniach, ale najlepiej sprawdza się na żywo.


•The Bullseyes•
"Twój ulubiony zagraniczny zespół z Polski" - The Bullseyes, czyli Darek Łukasik i Mateusz BULSJARZ Jarząbek, to wyjątkowe rockowe show pełne niesamowitej energii, spektakularnej oprawy wizualnej i absurdalnego humoru. Punkowa energia wymieszana z garażową nonszalancją. Ich chwytliwe refreny i sejsmiczne solówki porwą Cię w wir rockowego szaleństwa. Oferują kapitalne piosenki i świetną zabawę. Znani między innymi ze scen: Męskie Granie, Festiwal Jarocin, Letnie Brzmienia, StayWild Festival, Great September. Grali przed takimi artystami jak Mrozu, KULT, Krzysztof Zalewski, Big Cyc.

Wstęp wolny!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK