RAG'N'BONE MAN - SKIN

ON AIR: RAG'N'BONE MAN - SKIN

Aferzasta

Aferzasta to lista dobrych utworów Radia Afera.  Uzbierało się już ponad 1000 wydań naszej listy, wszystkie były (i będą nadal - jak twierdzi prowadzący) wypełnione DOBRĄ muzyką. Układ listy zależy tylko i wyłącznie od słuchaczy. Tak jak głosujecie, tak gramy. Nasi prowadzący wreszcie nauczyli się rachować do 40, dlatego lista liczy okrągłe czterdzieści kawałków (dawniej prowadzący kończyli na liczbie 30). Zapraszamy do słuchania i głosowania.

Ostatnio zagrane

 • 20:35 RAG'N'BONE MAN - SKIN
 • 20:30 CIABATTA - W GŁOWIE BAJKI
 • 20:27 IMAGINE DRAGONS - BELIEVER
 • 20:22 ED SHEERAN - CASTLE ON THE HILL
 • 20:20 BRODKA - MY NAME IS YOUTH
 • 20:16 PIOTR ZIOŁA / FLIRTINI - BILET
 • 20:12 JAZZPOSPOLITA - COMBINATION

Patronaty Wydarzenia, koncerty, imprezy...

Krzysztof Zalewski

Data: 25 lutego 2017 r. o godz. 19:00 Koncert

W pokoleniu trzydziestolatków na polskiej scenie muzycznej jest bez wątpienia jedną z najciekawszych postaci.

POGODNO

Data: 26 lutego 2017 r. godz. 19:00 Koncert

SOKIŚCI CHCĄ MIŁOŚCI.

Festiwal Inteligencji Finansowej

Data: marzec 2017 Wydarzenie

Jak zostać bogatym studentem?

Ted Nemeth

Data: 2 marca 2017 r. godz. 19:00 Koncert

Ted Nemeth jest syntezą, kompromisem i wypadkową pracy muzyków z instrumentami - niepowtarzalną wymianą energii.

Three Minute Thesis®

Data: 2 i 3 marca 2017 r. Wydarzenie

Międzynarodowy konkurs po raz pierwszy w Poznaniu

¿QUÉ PASA?

Data: Od 27 lutego do 4 marca 2017 r. Festiwal

19. edycja festiwalu.

PŁYTA TYGODNIA

HOOK - BUNT

Początki zespołu HOOK należy datować na lato 2013 roku gdy były perkusista zespołu Red Bridge Mateusz Salata postanowił spróbować swych sił jako gitarzysta i wokalista, a efekty jego początkowej twórczości spotkały się z zainteresowaniem paru polskich wytwórni m.in. założonej przez ex-gitarzystę Kultu Sławomira Pietrzaka S.P. Records. Ostatecznie zespół postanowił wydać swój debiutancki krążek dzięki pomocy wytwórni Fonografika.

Ich muzyka to szczery, stuprocentowy rock, oparty o tradycyjne instrumentarium. Teksty utworów mówią o ludzkich problemach, obawach, namiętnościach i nadziejach. „Swoją twórczością pragną trafić do serc i umysłów ludzi młodych duchem, w żyłach których płynie krew, nie woda!” - czytamy w internetowych opisach grupy. Na płytę składa się dziesięć kompozycji.
„- Pięć piosenek to zupełnie świeże produkcje. Natomiast druga część to zmodyfikowane utwory byłych formacji członków HOOK, które nie miały szansy ujrzeć światła dziennego a tym jakkolwiek bardziej zaistnieć na rynku muzycznym” – mówi o płycie mózg zespołu Mateusz Salata.

Do współpracy w projekcie Mateusz Salata zaprosił doświadczonych i znajomych muzyków. Skład uzupełniają basista Marcin „Broda” Padusiński znany również z Red Bridge oraz byli muzycy Acoustic Experiment – gitarzysta Paweł „Oko” Okła i perkusista Bartek Adamczyk.

Ciekawostka – Nazwa zespołu HOOK wzięła się od terminu muzycznego, który oznacza fragment tekstu, muzyki, harmonii bądź rytmu w piosence, który najbardziej przyciąga uwagę słuchacza (pol. schlagwort).

Nowości muzyczne

 • RAG'N'BONE MAN - SKIN
 • INCUBUS - NIMBLE BASTARD
 • ME AND THAT MAN - AIN'T MUCH LOVING
 • JENS LEKMAN - EVENING PRAYER
 • IMAGINE DRAGONS - BELIEVER