Nawiedzone studio
Dla tych, którzy wiedzą, co w muzyce najpiękniejsze.
Ostatnio zagrane
- 20:46 MAANAM - TY - NIE TY
- 20:39 OBYWATEL G.C. - PRZYZNAJĘ SIĘ DO WINY (CZYLI ZEZNANIA MIŁOSNE)
- 20:34 COCTEAU TWINS - HOW TO BRING A BLUSH TO THE SNOW
- 20:27 TALK TALK - LIFE'S WHAT YOU MAKE IT
- 20:23 DURAN DURAN - NOTORIOUS
- 20:19 DEPECHE MODE - NEW DRESS
- 20:10 THE SMITHS - THE QUEEN IS DEAD (TAKE ME BACK TO DEAR OLD BLIGHTY (MEDLEY))
Patronaty Wydarzenia, koncerty, imprezy...
„Włos na widelcu” - Teatr Absurd
Data: 25 maja 2026
„Tutaj to nawet głupi włos na widelcu mógłby wzbudzić sensację…”
Orange Warsaw Festival 2026 domknął line-up.
Data: 29-30 maja 2026 Festiwal
Sprawdź kto zagra na festiwalu!
Jack White na dwóch koncertach w Polsce!
Data: 1-2 czerwca 2026 Koncert
Globalna ikona rocka wystąpi 1 czerwca w warszawskim klubie Stodoła oraz 2 czerwca w krakowskim klubie Studio.
Scena nad Rusałką
Data: 4-6 czerwca 2026
Koncerty nad jeziorem Rusałka powracają - a dzięki zaufaniu mieszkańców i wygranej w Poznańskim Budżetu Obywatelskim, Scena nad Rusałką już po raz trzeci staje się w tym roku największym bezpłatnym cyklem koncertów plenerowych w kraju.
CARBON Silesia Festival 2026
Data: 19-20 czerwca 2026 Festiwal
CARBON Silesia Festival 2026: industrialne serce elektroniki ponownie zabije w Zabrzu.
BANGARANG 7 FESTIVAL
Data: 26–27 czerwca 2026 Festiwal
Bangarang Festival to niezależne wydarzenie muzyczne organizowane przez Stowarzyszenie Dżentelmeni Metalu, skupiające fanów rocka, metalu i punka z całej Polski.
PŁYTA TYGODNIA
SZYMON JUSTYŃSKI - LAST ROMANTIC WARRIOR
„Last Romantic Warrior” to dwa lata twórczej samotności i międzynarodowej współpracy. Album „Last Romantic Warrior” to konceptualna opowieść, która narodziła się w głowie Szymona Justyńskiego blisko dwa lata temu. Artysta samodzielnie skomponował, zaaranżował i nagrał wszystkie instrumenty w swoim domowym studio, budując spójną i wielowarstwową muzyczną wizję. Projekt stopniowo rozwijał się i naturalnie przyciągnął do współpracy wybitnych muzyków z całego świata.
Na płycie usłyszymy m.in.:
• Ray Greene (Santana, Tower of Power)
• Marc Russo (Yellowjackets, The Doobie Brothers)
• KOLO
• Unknown Caller
• Relyae
• oraz wielu innych artystów z USA i Europy.
Efektem jest album harmonijnie łączący fusion, funk, jazz, R&B i neo-soul ze współczesną muzyką instrumentalną, wzbogacony o elektronikę i filmową, narracyjną oprawę. „Last Romantic Warrior” to historia o poszukiwaniu wrażliwości w świecie opanowanym przez pośpiech i cyfrowy hałas – muzyczna podróż bohatera, który wierzy, że romantyzm w najczystszej formie wciąż ma znaczenie.